Страви від Шеф-кухаря, що зваблюють своїм виглядом
Сервіс та обслуговування високого рівня
Що таке Фуршет?

Організація фуршету в Києві та Україні

Виїзний фуршет в наш час - обов'язковий атрибут ділового та творчого життя, будь-якого офіційного чи світського заходу, конференції, конгресу, урочистого прийому чи презентації.
Не дивно, що це один з найпопулярніших видів виїзного обслуговування, оскільки, на відмінну від банкету, проведення фуршету не потребує такої підготовки.
Виїзний фуршет - це символічне святкування конкретної події яка передбачає частування невеликої кількості закусок та напоїв протягом однієї-двох годин.

Організація фуршетів - це не лише правильне розташування столиків, але й яскраве та гарне оформлення, та грамотно складене меню. Як правило, це різноманітні канапе та закуски, легкі салати у невеликих порційних кошиках, м'ясні та рибні шашлички на шпажках та фрукти. Варто звернути увагу на багато деталей, що покращують зручність та комфорт - таких, як столики для подарунків, серветки, вази для квітів, столики та локації для паління.

Ресторан виїзного обслуговування Jam Catering - пропонує вам розглянути нас як відповідального організатора фуршетів та коктейль-прийомів. Ми готові створити легку та невимушену атмосферу. Наші технічні можливості дозволяють організовувати та проводити виїзні фуршети до 2000 персон на найвищому рівні. Багата винна карта, вишукані страви та професійне обслуговування - саме те, що необхідно вам.

Фуршет
від 20 до 2000 гостей
Жива музика та ведучий на фуршет
Жива музика та ведучий
Святковий корпоратив або день компанії
Флористика для фуршету
Оформлення
Зробимо цілісну картинку та оформлення свята
Розваги на фуршеті
Розваги
Організуємо активності для будь-якої аудиторії
Виїздне обслуговування фуршету
Виїзне обслуговування
Бажаєте свято на природі? Легко!
Заповніть форму для прорахунку
Контактний Email
Контактний телефон
Як до вас звертатись?
Кількість гостей
Дата свята
Загальний бюджет
Вже підготовлені пропозиції
Обирайте вже підготовленний варіант та замовляйте!
Власна зала для проведення заходу
Броварський проспект, 5И
Зала для проведення банкету на 50 чоловік
Банкет від 20 до 60 гостей
День народження або весільний банкет
Зала для проведення фуршету на 100 чоловік
Фуршет до 100 гостей
Проведення бізнес-зустрічі або корпоративу у фуршетному форматі
Вкажіть кількість гостей
Оберіть формат заходу
Отримайте пропозицію за 30 хвилин
Заповніть форму для прорахунку
Контактний Email
Контактний телефон
Як до вас звертатись?
Кількість гостей
Дата свята
Загальний бюджет
Вже підготовлені пропозиції
Обирайте вже підготовленний варіант та замовляйте!

Ми працюємо для незабутніх вражень!

Новорічний корпоратив
на 100 персон у приміщенні замовника
Весільний банкет
Виїздне обслуговування весільного банкету
Фуршет для корпоративу
Святкування відкриття нового представництва
Весільний фуршет
Виїздне обслуговування та оформлення
Корпоратив для StarLightMedia
Захід на 300 гостей
Наші ключові партнери
Відгуки про нашу роботу:
Виражаємо велику подяку за допомогу в організації та проведенні святкових фуршетів на заходах компанії ООО "Матрікс42 Україна". Дякуємо за високий рівень професіоналізму, особливу увагу до побажань, гнучкість при вирішенні всіх питань, зацікавленність у результаті, відповідальність. Ми вже понад 2 роки користуємось послугами "JAM Catering". На всіх заходах завжди високий рівень кухні та обслуговування. З радістю будемо користуватись вашими послугами та рекомендувати нашим партнерам.
Директор А.С. Житник
За час співпраці Компанія "Джем Кейтеринг" підтвердила свій високий професійний статус, компетентність, активність та не стандартність у вирішенні поставленних задач, а також зарекомендувала себе як надійний партнер. Протягом декількох років надає послуги по організації святкових заходів для Української Національної Лотереї. Всі працівники нашої компанії завжди залишаються задоволеними як обслуговуванням, так і рівнем кухні . Варто відмітити, що обслуговуючий персонал завжди вкрай уважний та компетентний.
Комерційний директор Є.В. Стратієнко
StarLightMedia виражає велику подяку компанії "Джем Кейтеринг" та особисто її керівнику Черненку Олегу Володимировичу. За достатньо довгий період співпраці компанія встигла себе зарекомендувати, як професійний та надійний партнер. Особливістю роботи "Джем Кейтерінг" є оперативність та висока організованість адміністративного та обслуговуючого персоналу, готовність швидко реагувати на зміни. Ми в повній мірі оцінили роботу наших партнерів, оскільки звертались за допомогою при проведенні як невеликих мероприємств на 100-300 людей, так і для VIP фуршетів на 1500 людей.
PR-директор - Зуєва Євгенія
Компанія ТОВ "ГлаксоСмітКляйн Фармасьютікалс Україна" дякує за надання якісного сервісу, успішне проведення ряду ділових та корпоративних заходів. З впевненістю можемо сказати, що ми знайшли надійного, відповідального та висококваліфікованного партнера, що може вирішувати нестандартні задачі, виконувати послуги у встановлені терміни, що дуже важливо в умовах сучасного бізнесу. Сучасний підхід, високий рівень сервісу, висока мобільність дають нам можливість рекомендувати "JAM Catering" як надійного партнера у наданні послуги виїздного ресторанного обслуговування.
Адміністратор офісу - Яременко Світлана
Записатись на безкоштовну дегустацію
Запрошуємо Вас на дегустацію страв та демонстрацію накриттів в наш шоу-рум за адресою Броварський пр., 5И
Контактний Email
Контактний телефон
Як до вас звертатись?
Формат майбутнього заходу
Дата Вашого заходу
Загальний бюджет на кейтеринг
Контакти:
Телефон: +38 096 488 14 00
E-mail: jamcatering@ukr.net
Київ, Броварський просп. 5И
станція метро "Гідропарк"

Made on
Tilda