Найкращі сорти крафтового пива
Кейтерінг обслуговування високого рівня
Що таке пивний кейтеринг?

ВИЇЗНИЙ ПИВНИЙ КЕЙТЕРІНГ ВІД JAM CATERING

Ще не визначилися з форматом проведення корпоративного заходу?
Компанія Jam Catering крім традиційного ресторанного обслуговування рада запропонувати Вам ексклюзивну послугу "пивний кейтеринг". Пивна вечірка стає все популярнішим останнім часом, адже в умовах обмеженого бюджету це відмінний і недорогий спосіб святкування корпоративних заходів як на природі, так і в закритих приміщеннях. Наші співробітники підготують і організовують виїзну пивну вечірку в точній відповідності з Вашими побажаннями.
Пивний кейтеринг можна замовити на будь-який захід: виставку, вечірку, урочисту подію, банкет, Весілля, День народження або ювілей. Всі гості отримають свою порцію холодного напою. У нас в асортименті тільки свіже і сертифіковане пиво, як українське, так і імпортне.
У нас є різні варіанти пивного обладнання і більше 20 сортів пива в кегах (Микулинецьке, Бердичівське, Рівень, Уманське, Вайсбург, Жигулівське, Медове, Ризьке, Guinness, Paulaner, Leffe, Hoegaarden, Löwenbräu та ін.).

Пивний кейтеринг від Jam Catering- це не тільки великий асортимент різних сортів пива, що дозволяє пивним гурманам гідно оцінити смакову насиченість і багатогранність його світлих і темних різновидів. До замовленої кількості холодного пінного напою ми запропонуємо обсмажені на мангалі Баварські ковбаски і шпикачки, ароматні свіжозварені раки, копчену рибу та різноманітні снеки.

Пивна вечірка стане гідною альтернативою традиційним корпоративним заходам в форматі банкет та фуршет. Для її проведення ми запропонуємо будь-яку вподобану Вам локацію: заміську садибу в прохолодній тіні дерев, територію яхт-клубу на березі Дніпра або галявину в Пуща-Водиці, а в холодну пору року організуємо пивний кейтеринг в нічному клубі, залі урочистостей або в офісі компанії-замовника. Одним словом, мобільна пивна станція може бути змонтована де завгодно, досить одного джерела електричного струму і рівного майданчика.
У разі відсутності електрики ми привеземо з собою бензиновий електрогенератор. У вартість послуги входить доставка, а також монтаж та демонтаж необхідного обладнання (пивна станція, мобільна барна стійка, пивний охолоджувач, балон з СО2, посуд, меблі і текстиль в необхідній кількості).
Наші професійні бармени розливають пиво в келихи і обслуговують гостей протягом необхідного, обумовленого із замовником часу.
Також ресторан виїзного обслуговування Jam Catering подбає про такі нюанси як просторі намети і м'які меблі, що дозволить перетворити банальне застілля з розпиванням пінного напою в естетично привабливий процес.

Пивна вечірка обійдеться значно дешевше виїзного банкету або фуршету та забезпечить заходу новий, захоплюючий формат з дегустацією численних сортів улюбленого напою. Більш того, Ви заплатите лише за фактично спожиті літри! Так що пивний кейтеринг на приватну чи корпоративну веченінку, 8 Березня чи День народження компанії - це можливість поєднати в одному зручний формат, улюблений напій і якісне обслуговування від професійної кейтеринговій компанії.
Заповніть форму для прорахунку
Контактний Email
Контактний телефон
Як до вас звертатись?
Кількість гостей
Дата свята
Загальний бюджет
Власна зала для проведення заходу
Броварський проспект, 5И
Зала для проведення банкету на 50 чоловік
Банкет від 20 до 60 гостей
День народження або весільний банкет
Зала для проведення фуршету на 100 чоловік
Фуршет до 100 гостей
Проведення бізнес-зустрічі або корпоративу у фуршетному форматі
Вкажіть кількість гостей
Оберіть формат заходу
Отримайте пропозицію за 30 хвилин

Ми працюємо для незабутніх вражень!

Новорічний корпоратив
на 100 персон у приміщенні замовника
Весільний банкет
Виїздне обслуговування весільного банкету
Фуршет для корпоративу
Святкування відкриття нового представництва
Весільний фуршет
Виїздне обслуговування та оформлення
Корпоратив для StarLightMedia
Захід на 300 гостей
Наші ключові партнери
Відгуки про нашу роботу:
Виражаємо велику подяку за допомогу в організації та проведенні святкових фуршетів на заходах компанії ООО "Матрікс42 Україна". Дякуємо за високий рівень професіоналізму, особливу увагу до побажань, гнучкість при вирішенні всіх питань, зацікавленність у результаті, відповідальність. Ми вже понад 2 роки користуємось послугами "JAM Catering". На всіх заходах завжди високий рівень кухні та обслуговування. З радістю будемо користуватись вашими послугами та рекомендувати нашим партнерам.
Директор А.С. Житник
За час співпраці Компанія "Джем Кейтеринг" підтвердила свій високий професійний статус, компетентність, активність та не стандартність у вирішенні поставленних задач, а також зарекомендувала себе як надійний партнер. Протягом декількох років надає послуги по організації святкових заходів для Української Національної Лотереї. Всі працівники нашої компанії завжди залишаються задоволеними як обслуговуванням, так і рівнем кухні . Варто відмітити, що обслуговуючий персонал завжди вкрай уважний та компетентний.
Комерційний директор Є.В. Стратієнко
StarLightMedia виражає велику подяку компанії "Джем Кейтеринг" та особисто її керівнику Черненку Олегу Володимировичу. За достатньо довгий період співпраці компанія встигла себе зарекомендувати, як професійний та надійний партнер. Особливістю роботи "Джем Кейтерінг" є оперативність та висока організованість адміністративного та обслуговуючого персоналу, готовність швидко реагувати на зміни. Ми в повній мірі оцінили роботу наших партнерів, оскільки звертались за допомогою при проведенні як невеликих мероприємств на 100-300 людей, так і для VIP фуршетів на 1500 людей.
PR-директор - Зуєва Євгенія
Компанія ТОВ "ГлаксоСмітКляйн Фармасьютікалс Україна" дякує за надання якісного сервісу, успішне проведення ряду ділових та корпоративних заходів. З впевненістю можемо сказати, що ми знайшли надійного, відповідального та висококваліфікованного партнера, що може вирішувати нестандартні задачі, виконувати послуги у встановлені терміни, що дуже важливо в умовах сучасного бізнесу. Сучасний підхід, високий рівень сервісу, висока мобільність дають нам можливість рекомендувати "JAM Catering" як надійного партнера у наданні послуги виїздного ресторанного обслуговування.
Адміністратор офісу - Яременко Світлана
Записатись на безкоштовну дегустацію
Запрошуємо Вас на дегустацію страв та демонстрацію накриттів в наш шоу-рум за адресою Броварський пр., 5И
Контактний Email
Контактний телефон
Як до вас звертатись?
Формат майбутнього заходу
Дата Вашого заходу
Загальний бюджет на кейтеринг
Контакти:
Телефон: +38 096 488 14 00
E-mail: jamcatering@ukr.net
Київ, Броварський просп. 5И
станція метро "Гідропарк"

Made on
Tilda