Блог Jam Catering

Коктейль і фуршет: загальні риси і відмінності

Кейтеринг
Не кожен з нас розбирається в форматах заходу також добре, як співробітники кейтериногвих служб. Професіонали з обслуговування заходів володіють широким спектром пропозицій для організації та проведення свят в честь знаменних подій.
Фуршет - спритність рук і ніякого шахрайства
Ненав'язливо розставлені столи, необов'язково в строгому порядку і тільки з білими скатертинами. Фантазійні декори, повітряні кулі, милі квіткові ікебани додадуть лиску і шику зборам гостей на честь презентації, виставки, ділової зустрічі або сімейного свята.Покуштувати апетитні закуски запрошені зможуть за допомогою спеціальних вилочок або просто кулінарних шпаг. Надзвичайно зручно! Саме за такий невимушені правила фуршет люблять і цінують по всьому світу. До того ж, на відміну від коктейлю фуршет може тривати як завгодно довго.
Коктейль - найбільш популярний вид прийомів для ділових людей 
А ось присутнім на даному типі заходи з етикету вам доведеться не більше 1-1,5 годин. Тому що коктейль традиційно є частиною офіційних зібрань і ділових зустрічей. Він ідеально підходить для чітко розпланованій повсякденному житті бізнесменів і політиків.На такому прийомі гості розташовуються стоячи. Сервіруються столи з легкими закусками і напоями. Із столових приладів також тільки шпажки, палички, щипці. Можливо навіть повна відсутність столів, - їх можна замінити буфетними / барними стійками, повним обслуговуванням за допомогою офіціантів з підносами.