Блог Jam Catering

Міфи про кейтеринг

Кейтеринг
Кейтеринг з'явився в Україні лише наприкінці 90-х. Як все нове або малознайоме, він став відомий більшості з чуток. Такий спосіб появи нових трендів завжди породжує безліч міфів та упереджень. Зараз пройшло трохи більше 20 років з перших дослідів виїзного ресторанного обслуговування. Час спростувати міфи, що породжені роботою беззмінного сарафанного радіо.

Міф №1: кейтеринг - це дорого 
Міф базується на враженнях, отриманих ще в перші роки появи кейтерингу в нашій країні. У той час цінова політика на кейтеринг проходила етап становлення, а сам сервіс розвивався хаотично. Переважно це було обслуговування масштабних заходів (Весіль, світських раутів, Ювілеїв та корпоративних заходів). Такі заходи включають розкішне оздоблення залів, роботу безлічі красиво одягнених офіціантів та вишукано оформлені столи.
Пройшовши етап становлення, подієвий кейтеринг в частині вартості меню вже давно зрівнявся з рестораном. Коливання цін на виїзне ресторанне обслуговування залежить зараз лише від деталей самого заходу. 


Міф №2: кейтеринг підходить тільки для масштабних заходів
Це переконання грунтується на спогадах про «історичне коріння» кейтерингу. Виїзне обслуговування з'явилося ще при дворі французьких королів, але цей досвід не набув широкого поширення і незабаром був забутий. У пам'яті сучасних людей відклалася історія відродження сервісу, пов'язана з необхідністю годувати величезну кількість робочих на будівництві американських хмарочосів. 

Однак з плином років кейтеринг пристосувався до мінливих потреб сучасного життя. Переваги виїзного обслуговування і гнучка структура сервісу дозволили йому не залежати від масовості заходу, охоплюючи значно більшу кількість споживачів. Зараз можна отримати послугу кейтерингу на каву-брейк, корпоратив, дитячий День народження, конференцію, випускний в школі, пікнік на природі або на романтичну вечерю. У кожному разі якість страв, оформлення свята і сервіс будуть відповідати побажанням замовника.

Міф №3: привізні страви не будуть смачними, так як приготовлені давно і вже охололи
Технології кейтерингу зробили крок вперед, використовуючи все можливе для максимального підвищення послуги. Репутація компаній, що пропонують виїзні ресторанні послуги на локації замовника, повністю залежать від якості страв. Тому вони беруть на озброєння все, що допоможе їм утриматися на високому рівні.

Сучасна індустрія пропонує для виїзного обслуговування як спеціалізоване обладнання, так і унікальні прогресивні методики. Професійна підготовка продуктів, продумана логістика і тактика роботи на об'єкті дозволяють зберегти свіжість і смак кожного блюда. Для приготованих на стаціонарі частувань кейтери використовують термостійкі контейнери. Основні страви готуються на місцях або привозяться гарячими і швидко доводяться до готовності. Крім цього, саме меню складається для замовника з урахуванням можливостей локації.

Міф №4: кейтеринг - це занадто багато офіціантів 
Цей міф також заснований на уявленнях про кейтерінг як про масштабному заході. Зрозуміло, весільний банкет або Ювілей корпорації неможливі без налагодженого сервісу. У таких випадках виїзний ресторан надає клієнтам потрібну кількість офіціантів. При бажанні ви можете замовити стильну сервіровку столів, дизайнерський декор приміщення і навіть кулінарне шоу.
Однак, ви маєте право відмовитися від такого обслуговування, отримавши просту доставку оригінальних страв в боксах. Ви самі визначаєте чи потрібне Вам обслуговування офіціантами і яка кількість персоналу Вам буде потрібна. 


Міф №5: в кейтеринговому сервісі працюють офіціанти низького професійного рівня 

На початковому етапі розвитку кейтерингового бізнесу просто не існувало бази досвідчених офіціантів. Персоналу, що звик до стаціонарного обслуговування, потрібно було освоювати особливості та нюанси нового напрямку вже в процесі роботи.


Сучасним кейтерам вже набагато легше, тим паче за цей час підготовлені відповідні методики в сфері подієвого кейтерингуі. Ресторани виїзного обслуговуввання мають у своєму розпорядженні підготовлений персонал, а на більш масштабні заходи добирають його з кола фрілансерів, що вже зарекомендували себе раніше. Знаючи свою справу до дрібниць, вони здатні залишити тільки найкращі враження як про себе, так і про компанію. Сподіваємося, що наш екскурс в світ кейтерингу був цікавим і корисним! А Вам ми бажаємо чудових свят незалежно від місця їх проведення!