Блог Jam Catering

Переваги організації корпоративного харчування

Кейтеринг
Фізичне здоров'я співробітників і сприятлива емоційна атмосфера всередині колективу полягають в основі успішної роботи і розвитку будь-якої компанії. А що може більше посприяти гарному настрою, високою самовіддачею і працездатності, як не правильне харчування, хороший відпочинок і дбайливе ставлення керівництва до персоналу? Усвідомлюючи це, багато керівників серйозно замислюються про доставку високоякісного корпоративного харчування безпосередньо на підприємство.
Переваги
Обідня перерва - це можливість для працівників відпочити, поїсти і відновити сили для продовження активної трудової діяльності. А якщо на підприємстві немає їдальні, буфету або кафе? Тоді співробітникам доводиться витрачати дорогоцінний час і сили на пошук доступних місць громадського харчування. Поспіх, роздратування від черг, а часто ще й страви сумнівної якості, навряд чи допоможуть підтримці здорової атмосфери в колективі і високою працездатності кожного окремого працівника. Піклуючись про добробут своїх підлеглих, а значить і про успіх своєї компанії, грамотні керівники прагнуть організувати корпоративне харчування безпосередньо на підприємстві. Це дозволяє співробітникам підкріпитися смачною, завжди якісною і свіжоприготованою їжею, не залишаючи меж організації, приємно поспілкуватися з колегами, відпочити фізично і емоційно, після чого з новими силами приступити до роботи.

Організація корпоративного харчування від JAM Catering
Компанія JAM Catering працює в сфері організації корпоративного харчування з 2012 року. За цей час ми успішно організували корпоративне харчування на багатьох великих і малих підприємствах і доставили високоякісні страви, ланч-бокси і готові набори їжі величезній кількості організацій і компаній, внісши свій внесок в їх процвітання. Впевнені, що наш досвід, знання і навички в даній сфері виявляться корисними і Вам. Залежно від масштабу підприємства, планованих витрат з боку керівництва і наявності вільних приміщень на території компанії, ми можемо запропонувати Вам один з варіантів організації корпоративного харчування:
 - доставка комплексного обіду в офіс в ланч-боксах. Це ідеальний варіант забезпечення корпоративного харчування для організацій будь-якого масштабу, компаній як з невеликим штатом, там і з великою кількістю співробітників, навчальних центрів та коворкінг. Корпоративне харчування в такому форматі також зручно використовувати при відсутності можливостей у підприємства виділити окреме приміщення для відпочинку і харчування співробітників. Готові обіди, а також, в разі виробничої необхідності, сніданки і вечері доставляються в офіс в спеціальних одноразових боксах, з яких співробітникам зручно їсти навіть на робочому місці і при наявності невеликого вільного місця. При необхідності, доставка корпоративного харчування може бути доповнена замовленням необхідної кількості офіціантів для сервірування столів, обслуговування, і приведення приміщення в порядок після прийому їжі. Також можлива доставка готових наборів їжі для організації свята в офісі, кава-брейку або для інших корпоративних цілей і завдань.
 - організація корпоративного харчування співробітників VIP рівня з наданням всього спектра послуг класичного кейтерингу, що включає в себе сервіровку і оформлення столів, порцелянову високоякісний посуд, обслуговування професійними офіціантами, прибирання. Наша кейтеринговова компанія Jam Catering здатна організувати харчування навіть королівського рівня і президентський рівень сервісу. Ми врахуємо всі Ваші бажання, переваги і вимоги. В Jam Catering працюють фахівці вищої кваліфікації, які мають величезний досвід організації харчування співробітників провідних світових і російських компаній.
- корпоративне харчування на індивідуальних вигідних умовах за договорами довгострокового співробітництва. Якщо у Вашої компанії або організації є постійна або тривала потреба в доставці обідів, сніданків або вечерь для співробітників, послуги кейтерингу, то наші менеджери завжди готові обговорити з Вами всі нюанси і можливості співпраці і запропонувати індивідуальні умови, додаткові знижки та пільгові можливості оплати. Jam Catering завжди відкритий для нових пропозицій і наші менеджери готові відповісти на будь-які питання.
Багато процвітаючих фірм переконалися, що не варто економити на організації корпоративного харчування. Адже забезпечення максимально комфортних умов праці для персоналу йде на користь всього підприємства. Компанія Jam Catering допоможе і Вам найкращим чином задовольнити потреби Ваших підлеглих в харчуванні, надавши їм якісний кейтеринг за привабливою ціною, при мінімальних витратах часу і сил з боку компанії. Якщо вас зацікавила доставка комплексних обідів в офіс, уточніть деталі співпраці, зателефонувавши за номером (096) 488-14-00 або залиште заявку на сайті jamcatering.com