Блог Jam Catering

Як обслуговувати конференції повного дня

Рекомендації
Довготривала, а тим більш кількаденна конференція - це унікальний виклик. Незважаючи на те, що багато подій відбувається протягом дня конференції або семінару, Ви також повинні підтримувати людей ситними та добре розважаними. Який найкращий спосіб забезпечити найкращі спогади та задоволення від прийдешньої події? Обслуговування корпоративних заходів вимагає точності, але це не означає, що Вам потрібно впоратися з усім самостійно. Ось кілька важливих порад.
Ваш організатор харчування може зробити все: від планування таймінгу, меню до пошуку ідеального місця для проведення конференції. У Jam Catering ми маємо 10 років досвіду в організації заходів та корпоративного харчування. Ми можемо задовольнити дієтичні потреби, створити повне меню на весь день та забезпечити тематику заходу в організації харчування.

Що нам потрібно від Вас, як організатора?
Почніть з кількості, бюджету та терміну, і буде достатньо цього, щоб розпочати підготовку. Повідомте, чи будемо ми обслуговувати Вашу локацію, якщо ви маєте на прикметі місце проведення, або за Вашим бажанням ми запропонуємо деякі фантастичні місця, з якими ми співпрацювали в минулому: Національний музей ім. Шевченка, Почайна Івент-Хол, НСК Олімпійський, АртПричал та інші.

Розклад конференції матиме великий вплив на меню кейтерингу. 
Кейтерингова компанія Jam Catering добре обладнана, щоб забезпечити харчування учасників конференції та команди організаторів. Якщо конференція відбувається протягом 10-12 годин та є ранній початок, Вам слід накрити сніданок або забезпечити ранкове харчування в форматі кава-брейк. Ранкова кава допомагає людям бути в тонусі, не порушує потоку гостей та розпорядку дня. Це дозволяє невеликими можливостями забезпечити необхідні кондиції для засвоєння інформації протягом тривалої конференції, а також допомагає людям повернутися до роботи оновленою після кава-брейку. В якості наповнення розгляньте чай, каву, солодку та солону  випічку, шведський стіл з фруктами, сендвічами та десертами. У нас є чимало варіантів чудово збалансованих меню, що включають різноманітні варіанти фуршетного столу, які люди можуть змішувати та поєднувати. І не забувайте, що ці варіанти можна використовувати цілий день. Кава-брейк можна подавати в будь-який час і часто на протязі конференції відбувається декілька таких пауз: welcome coffee, ранкова полегшена кава-пауза, обідня посилена та вечірня. На обід, окрім кава-брейку існує незліченна кількість варіантів. По-перше, це може бути доставка готових ланчів, або організувати роботу їдальні-кафе на місці. Обід часто найважливіший прийом їжі на конференції. Люди сподіваються на обід під час ранкових подій, і вони пам’ятатимуть свій обід під час вечірніх подій. Варіанти "шведського столу" є найбільш полулярними та зручними, дозволяючи Вашій команді, спікерам та учасникам конференції спілкуватися та вільно пересуватися івент-простором. Індивідуальна, попередньо упакована їжа - це також зручний і швидкий формат. Обід у форматі банкету вимагають більш триваліші перерви, а тому пропонують більше шансів на спілкування. Вечеря найчастіше підходить для проведення галузевих конференцій або корпоративних заходів, які тривають кілька днів; в іншому випадку люди часто надають перевагу вечері в готелі. Якщо мова йде про гала-вечерю, то це зазвичай особливий привід. За щось подібне до події на весь день, Ви хочете нагородити всіх повноцінним, ситним обідом, часто за допомогою декількох варіантів, або фуршетом, де вони можуть спробувати різні закуски та антіпасто. Хоча є чудові меню для більш легкої їжі на вечерю, такі як канапе та фінгер-фуд, вони найкраще підходять для більш коротших заходів. Бажаєте зробити запит та розпочати роботу над підготовкою заходу?

Зверніться до нас через онлайн-форму на сайті jamcatering.com або по телефону, і переконайтеся, що Ви звернулися до найкращого кейтерингу в Києві та Україні. 
Зверніться до нас сьогодні за телефоном +380964881400 та отримайте знижку 20% на замовлення кейтерингу з відкритою датою при оплаті 100% вартості кейтерингу.