Блог Jam Catering

Плюси та мінуси кейтерінгу...

Кейтеринг

Кейтеринг буває різний...


Існують наступні види кейтерінгу:
Приготування їжі в приміщенні. Замовнику заходи надають певне приміщення, наприклад банкет-зал, куди приїжджає команда кухарів, офіціантів і барменів для приготування їжі та обслуговування гостей;
Виїзне ресторанне обслуговування: при такому виді кейтерингу велика частина страв має готуватися в ресторані, а потім упаковується для доставки на місце організації заходу. Деякі страви кейтерінгова компанія доготовляє на місці;
Контракт на поставку (доставка в офіс);
VIP-кейтеринг;
Соціальний кейтеринг;
Кейтеринг напоїв і коктейлів (виїзний бар), а також кальянний кейтеринг;
Авіа кейтеринг;
Концертний кейтеринг (виконання вимог райдера артистів) та інші. Іншими словами, види кейтерінгу залежать від місця його проведення. Перед початком підготовки до заходу з замовниками повністю обговорюються всі деталі майбутнього івенту.

«За» і «Проти» кейтерингу...


Основним плюсом кейтерингу безумовно є той факт, що наявність такої послуги дає волю фантазії для вибору місця проведення заходу. Рівень сервісу при обслуговуванні в ресторані нічим по суті не відрізняється від того ж заходи в лісі або на березі річки. Головне наявність необхідного обладнання та попередня підготовка персоналу «до польових умов». Крім того, кейтеринг в менш глобальному плані допоможе і вирішити проблему приготування їжі для невеликої домашньої вечірки.
Іншим важливим плюсом є сугуба індивідуальність кожного кейтерингу. Меню, сервіровка, особливості подачі та інше залежить від загальної стилістики заходу. Все це чітко опрацьовується для того, щоб втілити ідеальну фантазію замовника про захід. Кейтеринг - це далеко не просто приготована і укладена на столи їжа. Це індивідуальна сервіровка, особливі скатертини і серветки, певні декорації і т.д. Ось посилання jamcatering.com, де можна побачити який величезний перелік послуг надає кейтерінгова компанія.
Основним мінусом кейтерингу є необхідність підсобного приміщення. Там не тільки зберігатися все необхідне для заходу (білизна, посуд, прикраси), а й доготавліваетсябольшая частина їжі. Крім того, це приміщення необхідно для підготовки до роботи персоналу.

Вибір компанії для організації кейтерингу


Яку ж вибрати для свого заходу? Слід ретельно ознайомитися з історією компанії. Зазвичай на офіційному сайті можна знайти масу фотографій з проведених ними заходів. Крім того, існує маса вільних форумів і сервісів, де можна почитати відгуки про їхню роботу. Деякі компанії надають, наприклад, портфоліо, куди ретельно збирають фотографії всіх деталей, створених для свята.
Перш за все, необхідно запам'ятати, що кейтеринг - це не банальна доставка піци на будинок. Це комплексне обслуговування споживання їжі, ціле шоу, яке надовго запам'ятовується гостям. Тому слід підбирати компанію, яка і готова братися за весь комплекс послуг в цілому, починаючи від того, якої форми вилки і ложки, закінчуючи якої форми будуть шматочки торта для гостей. Іншими словами, треба шукати фірму, яка не просто працює, а робить це з душею, як наприклад ресторан виїзного обслуговування Jam Catering.
Ми готові допомогти організувати будь-який захід в Києві та області відповідно до обраної замовником теми заходу і побажаннями по меню. До наших переваг належать:
Широкий асортимент страв у меню, тільки свіжі продукти;
Страви з натуральних продуктів без підсилювачів смаку і харчових добавок;
Міні-екскурсії по об'єктах з дегустацією страв клієнтами;
Комплексне обслуговування та індивідуальний підхід до замовника.
Ресторан виїзного обслуговування Jam Catering також пропонує Вам власну івент-локацію для проведення бізнес-заходів та приватних неформальних вечірок.
Наша івент-локація - це ідеальне місце в Києві для організації заходу або свята будь-якого формату. У нас на локаціїї Ви знайдете все необхідне як для святкування урочистої святкової події, так і для ділового заходу (презентація, конференція, конгрес, семінар, тощо).


Заповніть форму на нашому сайті jamcatering.com. Наш менеджер зв’яжеться з вами для обговорення всіх деталей!
image