Блог Jam Catering

Кейтеринг на природі

Кейтеринг
Кейтерінг на природі

Пікнік або барбекю - ідеальний спосіб відсвяткувати будь-яку подію. Пікнік - веселе і приємне проведення часу, а ось його планування - не завжди. Пошук відповідного місця, підготовка списку гостей і складання меню, асортименту напоїв і розваг можуть бути трохи пригнічують. Навіщо турбуватися, коли ви можете знайти місцеву компанію громадського харчування, яка може впоратися з усім вашим плануванням, а також спроектувати меню, яке обов'язково задовольнить вас, вашу сім'ю і друзів?

Місця проведення Open Air
Правильний вибір місця проведення Вашого свята - одна з головних заставних успішного заходу. Якщо Ви не знаєте де організувати випускний вечір, корпоратив чи весілля,, ресторан виїзного обслуговування Jam Catering запропонує на Ваш вибір кращі майданчики для їх проведення. Ми маємо багаторічний досвід співпраці та організації урочистих заходів в таких місцях, як база відпочинку Труханів, заміська локація Event Park, Київський гольф-клуб, Національний ботанічний сад ім. М.Гришка, садиба Пирогово, база відпочинку Буча Зелена, Державний музей авіації ім. Антонова, Софіївський собор, центральний парк в м. Ірпінь.

Наша база місць проведення виїзних заходів не обмежується банкетними та конференц-залами, ми працюємо з музеями, садибами і заміськими резиденціями, концертними залами, яхт-клубами і спортивними комплексами, виставковими центрами, галереями та модними клубами. До літнього сезону Jam Catering запропонує для Вас різні майданчики і мальовничі куточки в Києві і поза межами міста, а також прогулянкові теплоходи і бази відпочинку Конча-Заспи і Пущі-Водиці, Київської, Черкаської та Чернігівської області.

Ресторан виїзного обслуговування Jam Catering буде працювати в рамках вашого бюджету і планувати захід, як Ви собі це уявляєте. Наше завдання - зробити все можливе, щоб гості Вашого свята могли насолоджуватися прекрасним відпочинком на свіжому повітрі. Звернувшись нам за телефоном (096) 488-14-00 або через онлайн-форму на сайті jamcatering.com, ми можемо почати процес пошуку локації для заходу та ідеально спланувати Ваш захід.
image