Блог Jam Catering

Як вибрати весільне меню

Чек листи
Перш ніж почнеться розважальна програма, Ви маєте здивувати своїх гостей вишуканим весільним банкетом. Наповнення весільного кейтерингу першокласними стравами дуже важливо, тому зверніть увагу на кілька речей, які допоможуть зробити свято незабутнім.

Бюджет 
Як і з більшістю аспектів планування весілля, Ви повинні почати з обговорення Вашого бюджету. Страви меню можуть бути як вишуканими так і недорогими, тому переконайтеся, що Ви знаєте свій ліміт, перш ніж почати складати меню для Вашого весільного столу.

Кількість гостей 
Розмір Вашого весільного списку гостей буде диктувати, як підійти до вибору весільного меню. Логічно, що чим більше гостей, тим більше людей потрібно нагодувати. Але якщо Ви хочете заощадити, подумайте про те, як витратити менше (організація виїзного весільного кейтерингу на 60 осіб майже завжди буде менше в перерахунку на 1 особу, ніж кейтеринг на 20 осіб). А якщо Ви розраховуєте додатковим бюджетом - матимете змогу витратити гроші на більш вражаючі страви.

Стиль сервіровки 
Обраний вами стиль подачі страв допоможе визначити, які типи частувань входять в весільне меню. Якщо Ви збираєтесь використовувати бюджетний варіант коктейльного кейтерингу - варто подавати такі страви, як: брускети, овочеві шпажки, гарячі страви в мармітах. Також можливий класичний варіант - традиційний, але дорогий банкет. У нас є практично невичерпні варіанти вибору ідей варіантів меню та подачі.
Якщо складання весільного меню виявляється більш напруженим, ніж здається, зверніться до професіоналів. Менеджери компанії Jam Catering запропонують десятки готових рішень, тим паче ми завжди в курсі новітніх тенденцій весільного кейтерингу. Ми допоможемо при необхідності знизити вартість банкету, запропонувавши економічно ефективні заміни.

Сезонність меню
В Україні ми спостерігаємо чотири пори року, і кожна з них впливає на те, які фрукти, зелень та овочі доступні, і за якою ціною їх можна купити. Ті, хто пов'язує себе узами шлюбу взимку, можливо, нададуть перевагу маринадам, в той час як літні церемонії не мають дефіциту в смачних свіжих овочах і листовій зелені.

Весільна тематика
Вцілому це не є повністю необхідним, проте відповідність Вашого весільного меню загальній стилістиці стане приємним акцентом. Якщо Ви влаштовуєте весілля в заміському будинку -  можете розглянути шведський стіл чи коктейль. При плануванні більш урочистого заходу варто вибрати вишукані мтрави, наприклад, севіче з тунця та медальони з сезонними овочами.

Карта напоїв
Переконайтеся, що ви подбали про необхідну кількість алкоголю. Вам варто розглянути максимум варіантів, починаючи від стандартної продукції відомих марок до виготовлення фірмових коктейлів. В одній з найбліжчіх наших статей ми детально розповімо як правильно скласти асортимент та кількість алкоголю на банкет.
Якщо у вас залишилися сумніви у виборі весільного меню, варто звернутися до фахівців. У компанії Jam Catering є безліч готових варіантів. Також ми готові скласти для Вашого весільного кейтерингу індивідуальне меню.
Заповніть форму на нашому сайті jamcatering.com. Наш менеджер зв’яжеться з вами для обговорення всіх деталей!

image