Блог Jam Catering

Як розрахувати необхідну кількість напоїв

Рекомендації
Коли меню вже складене, виникає необхідність розрахувати кількість алкогольних напоїв на святковий фуршет. Як це зробити? При закупівлі алкоголю враховують декілька чинників:

  • Кількість запрошених, а також приблизний відсоток гостей, що не п’ють.
  • День тижня. Не секрет, що в будні гості питимуть менше, ніж у вихідні.
  • Сезонність. Взимку краще обирати зігріваючі напої (віскі, коньяк), а влітку слід надати перевагу прохолодним коктейлям та ігристому вину.
При розрахунку кількості алкоголю потрібно враховувати вид напою.

Ігристі і тихі вина
Приблизна кількість легкого алкоголю — 1 пляшка на 1 гостя. Для банкету і фуршету в основному закуповують напівсолодкі червоні, рожеві та білі вина. До того ж враховують поєднання страв з напоями: червоне вино чудово поєднується з м'ясом, рожеве, біле і ігристе вино ідеально підходить до страв з риби, дичини і фруктам.

Міцний алкоголь

Міцному алкоголю, як правило, надають перевагу чоловіки. Купуючи бренді, текілу або бурбон на вечірку, головне вибрати перевірений роками бренд. Приблизна кількість міцного алкоголю на 1 персону — 0,3 - 0,7 л в залежності від тривалості заходу.

Прорахунок прохолодних напоїв: лимонади, морс і вода

Скільки прохолодних напоїв повинно бути на фуршетному столі? У жарку пору року гості заходу будуть вживати багато мінеральної води, морсу, домашнього лимонаду. У зимовий час надайте перевагу гарячим напоям. Приблизний розрахунок безалкогольних напоїв для проведення кейтерингу становить 1-1,5 літра на персону.

Плануючи кейтеринг потрібно враховувати всі нюанси: смаки гостей, бюджет та тривалість заходу.Замовляйте кейтеринг за телефоном 0964881400 або через форму на сайті jamcatering.com

image