Блог Jam Catering

Кейтеринг — це комфорт та престиж

Кейтеринг
Кейтеринг — ресторанне обслуговування клієнтів в місцях, які віддалені від базового підприємства. Це не тільки приготування їжі та доставка, але й обслуговування персоналом, сервірування, оформлення столу та інші подібні послуги.

Першим відомим спеціалістом з кейтерингу став французький кулінар VII століття — Ватель. Він організував для французької еліти та короля Людовіка XIV неймовірний захід з різноманітними витонченими стравами, розкішним оформленням та незабутнім антуражем.

Яка перевага у кейтерингу? Вчасно підписавши договір з кейтеринговою компанією ви можете забути про турботи щодо організації свята. Все зроблять замість вас! Вам потрібно буде лише насолоджуватись атмосферою та відпочивати з гостями.

Зараз майже в будь-якому великому місті України можна замовити послуги кейтерингу. Київ, Львів, Одеса, Харків — це лише одні з багатьох міст, де розвивається український кейтеринг.

Прихильників кейтерингу можна знайти серед політиків, зірок шоу-бізнесу, власників та співробітників великого та середнього бізнесу та інших. Як бачите, ця галузь громадського харчування вже підкорила багатьох. Можливо, і вам слід приєднатись до них?

image