Блог Jam Catering

Послуги сомельє

Кейтеринг

Послуги сомельє в Києві

Сомельє - це людина, яка чудово розбирається у винах, алкогольних напоях і його основним обов'язком є ​​надання вин замовнику. Сомельє володіє не тільки безмежні знання про різновиди і характеристики напоїв, але і вміє правильно їх поєднувати з різними стравами і закусками. Але людина цієї професії не тільки знавець вин, але ще і в деякому роді психолог.
Для того, щоб запропонувати той чи інший напій до замовлених страв, сомельє повинен відчувати кожного гостя, передбачити його настрій і перевагу. Крім того, кожен сомельє повинен вміти оцінити платоспроможність замовника і вміло надати оптимальний варіант для кожної цінової категорії. Важливим моментом є подача вина замовнику. Розповідаючи характеристику і походження напою, сомельє предвосхіщяет вишуканий смак гостя і інтригує його. Майстерний сомельє вміє створити теплу, приємну атмосферу і перетворити подачу вина в справжню церемонію.

Барний кейтеринг

Якщо ви хочете створити неповторну атмосферу на Вашому заході і здивувати гостей, кейтерінгова компанія Jam Catering готова надати професійні послуги сомельє. Перелік послуг сомельє: Організація всіляких дегустацій вин і алкогольних напоїв Консультації по вину у всіх цінових сегментах Складання винної карти для закладів громадського харчування Проведення майстер-класів по винам і міцних спиртних напоїв Стажування співробітників барів, ресторанів і виноторгових компаній Консультації з облаштування винних льохів.Для того, щоб замовити послугу професійного сомельє компанії Jam Catering в Черкасах, зателефонуйте по одному з наших контактних номерів, вказаних в розділі контакти. Професійні менеджери проконсультують по усіма додатковими питаннями і підкажуть оптимальне рішення для Вашого заходу.
Заповніть форму на нашому сайті jamcatering.com. Наш менеджер зв’яжеться з вами для обговорення всіх деталей!

image