Блог Jam Catering

Складові успішного кейтерингу

Рекомендації

Основи успішного кейтерингу

Кейтеринг виник не так давно, але вже затребуваний і набирає популярність великими темпами. Як і в будь-якому іншому бізнесі, існує конкуренція серед компаній, що надають такі послуги. Головним завданням команди є спрямованість на те, щоб клієнт залишився задоволений і звертався до фірми ще багато разів. Домогтися цього можна тільки правильно спланувавши роботу і підібравши співробітників, націлених на відмінний результат, вміють взаємодіяти згуртовано і швидко вирішувати виниклі проблеми.

Відмінно приготовані страви - головна складова кейтерингу

Основне завдання, що стоїть перед кейтеринговій компанією - смачно і безпечно нагодувати всіх гостей. Саме ці складові є головними при виборі страв. Як би вони не були красиво прикрашені і подані, якщо смак їх поганий, враження від обслуговування вже нічим не виправити. Абсолютно неприпустимо використання в меню продуктів низької якості або сумнівного терміну придатності. Обов'язково не тільки приготувати страви з дотриманням всіх технологічних процесів, а й правильно зберігати, транспортувати.

Основа успішної роботи - згуртована команда однодумців

Обслуговування клієнтів проводиться тільки на найвищому рівні. При замовленні такої послуги, як виїзний ресторан кейтеринг, пікнік, кава-брейк або будь-яке інше захід ставитися до них потрібно з однаковою відповідальністю. Попри всю різноманітність реклами та маркетингових ходів, «сарафанне радіо» залишається найдієвішим методом просуванням послуг. Вдячні клієнти обов'язково поділяться враженням про роботу компанії.
При наборі персоналу важливо враховувати наступні фактори: 
готовність працювати в команді; 
Чемність; 
Стресостійкість; 
Уважність; 
Швидке реагування на позаштатні ситуації; 
Охайність. 

Менеджмент кейтерингу

Створення команди однодумців, які працюють на загальний результат, буде запорукою успішного просування фірми. 
Керівник компанії кейтерингу зобов'язаний володіти цілим рядом знань і умінь.
Під його управлінням буде різноманітний персонал: кухарі; офіціанти; бармени; технічні працівники. 
Крім постійних працівників обов'язкове база позаштатних співробітників, готових прийти на допомогу при організації великих заходів. Також така кейтерингова компанія взаємодіє з флористами, музикантами, аніматорами, ведучими, хостес.

Для успішної роботи необхідний чіткий фінансовий план. Без нього неможливо спланувати баланс витрат і витрат компанії. Адже затребуваність таких послуг характеризується періодами як підвищеної завантаженості, так і спаду. Потрібно розуміти, що під час вихідних, святкових днів потреба в кейтерінг зростає. Але після активності є і періоди низького попиту. Керівник повинен вміти прорахувати всю систему ціноутворення товарів і послуг. Фірма зобов'язана приносити прибуток і одночасно гнучкого реагування на всі побажання клієнта і знайти рішення для організації заходу з різним бюджетом. Такий підхід дозволить зайняти місце в списку найбільш успішних кейтерингових компаній