Блог Jam Catering

Перші кроки в плануванні корпоративного івенту

Рекомендації

Кейтеринг ділового заходу

Планування корпоративного івенту - непроста задача!Перший крок - це знати, чого Ви хочете досягти. Щоб зрозуміти це, задайте собі наступні питання:Яка мета заходу?Що очікує Ваша компанія від прийдешньої події?
Чи хочете Ви створити wow ефект?
Ви хочете зв’язатися з галузевими впливовими діячами та експертами?
Ви хочете отримати нові перспективи та постійних лояльних клієнтів? Перш ніж провести зустріч з організатором подій та організатором харчування заходу, Вам повинно бути зрозуміло, чому Ви влаштовуєте вечірку чи презентацію.

Ці питання можуть допомогти Вам у визначенні теми та масштабу заходу з презентації Вашого продукту. Наприклад, якщо Ваша основна мета - переконати експертів та впливових у галузі експертів, що новий продукт найкращий, вишуканий фуршет з майстерно створеними канапе та коктейлями - обов'зковий атрибут! Подумайте про преміум-майданчик чи івент-локацію, технічне забезпечення заходу та чудово підготовлений обслуговуючий персонал. Крім того, якщо Ви хочете викликати захоплення чимось новим і Ваша цільова аудиторія - молодь, може бути доречнішим формат клубної вечірки. Класний DJ або живий гурт можуть забезпечити розважальну програму, а фуршетні станції  запропонують гостям смачні канапе та коктейлі. Це лише пара прикладів. Один з найважливіших аспектів успішного запуску продукту - це місце проведення заходу! Jam Catering співпрацює з багатьма корпоративними клієнтами та партнерами, щоб запропонувати Вам правильне місце проведення заходу у Києві відповідно до теми, стилю, бюджету та демографічної характеристики гостей. Залучення кейтерингу до пошуку місця забезпечує безперебійну організацію виїзного обслуговування в день події. Візьміть до відома, де працюють чи живуть Ваші гості та оберіть місце, яке буде легко доступним для більшості. Переконайтеся, що є достатньо місця для паркування або зручний доступ до громадського транспорту - повідомте про це Ваших гостей, коли настане час запросити їх усіх. 
Jam Event Space - це наша нова локація, що ідеально підходить як для розважальних заходів, як то корпоративний івент, так і для бізнес-заходів (презентацій, семінарів та майстер-класів).

Вибір правильного кейтерингу

Не всі сервіси з забезпечення виїзного обслуговування та харчування в Києві виконують індивідуальний підхід у роботі з замовником, на відміну від компанії Jam Catering. Це, в свою чергу, не дозволить Вашій події виділитися та добитися wow ефекту. Ваш новий продукт або послуга є особливою, і його слід відзначати тематичним меню, створеним саме для цієї події. Залежно від Вашої цільової аудиторії, теми, бюджету та місця, існують різні типи подачі страв, які Jam Catering може запропонувати...


Гала-вечеря

Це найбільш вишуканий та формальний стиль, в якому є групи гостей, які розташовуються за призначеними їм столами. Кожному гостю офіціанти подають 2-3 холодні закуски та основну страву з гарніром. Для такого формату безсумнівно знадобиться більше персоналу для приготування, оформлення та подачі страв. Основна відмінність у цьому стилі від звичайного банкету - він дає учасникам заходу більше часу для вільного спілкування з іншими гостями за столом. До того ж гала-вечеря створює дуже стильну, вишукану атмосферу і вразить усіх зацікавлених осіб та інших гостей.


Фуршет

Якщо Ви хочете забезпечити захід різноманіттям страв та напоїв, то найкраще підійде шведський стіл у форматі фуршет. Він підходить для як для масштабних вечірок, так і невеликих івентів. Плюс до цього гість не буде змушений їсти ті страви, що їм не подобаються, тому що у буде можливість зробити вибір на свій смак з асортименту, що запропоную кейтерингова еомпанія. Вартість послуги нижча, адже для обслуговування заходу потрібно лише кілька працівників кухні та обслуговуючий персонал з розрахунку 1 офіціант на 20-30 гостей. Цей стиль має більш повсякденне відчуття, але різні типи їжі пропонуються для Ваших гостей. Не забудьте запитати нас про глютенові, веганські та вегетаріанські варіанти! 


Вечірка в форматі коктейль

Як і в варіанті з фуршетом, для коктейлю також можуть бути встановлені високі столи, але місця для вільного пересування гостей не буде. Тому можна розглянути варіант коктейлю з обносом офіціантами. У будь-якому випадку, якщо масштаб заходу передбачає декілька сот гостей або більше, то це Ваш ідеальний варіант кейтерингу. Цей тип вечірки матиме більш живе відчуття, оскільки Ваші гості можуть розійтися, шукаючи різні страви чи канапе і тим самим зможуть поспілкуватися з іншими гостями під час їжі та розважальної програми заходу. Коктейлі, пиво та інші види алкогольних напоїв зроблять цей стиль ще жвавішим. Фуршетні станції можуть бути розміщені зонально, щоб усі гості могли повноцінно оцінити презентацію Вашого продукту. Тут також стане у нагоді DJ чи рок-гурт.


Тенденції кейтерингу для ділового заходу

Щоб зробити Вашу вечірку по-справжньому чудовим враженням, поцікавтеся у компанії-організатора харчування про сучасні тенденції кейтерингу, які він може запропонувати на Ваш бізнес-захід. Нижче наведено декілька тенденцій кейтерингу, які Ви можете спостерігати цього року:Меню з екологічних локальних продуктів буде продовжувати користуватися популярністю. Деякі Ваші гості оцінять м'ясо та органічні овочі високого класу, а також продукти власного виробництва: випічка, сири, крафтове пиво, мариновані оливки та антіпасто. Це привабить Ваших гостей, і, безумовно, надасть резонансу під час вечірки. Потрібна допомога в плануванні власної вечірки? Jam Catering може зробити все вищезазначене та багато іншого. Просто зверніться до нас за телефоном +380964881400 або через форму на сайті jamcatering.com