Блог Jam Catering

Комплексна організація заходів

Event Агенствам

Організація заходів

Кейтерингова компанія Jam Catering за допомогою партнерів та підрядників рада запропонувати комплексну організацію приватних, корпоративних та офіційних заходів в будь-якому форматі, місці і в будь-який час: - Підбір майданчика під проведення заходу.- Розробка концепції заходів, складання таймінгу і розробка сценарію, креативне наповнення розважальної програми . - Підбір артистів, ведучих, аніматорів, танцювальних та музичних колективів, кавер-груп, шоу-програми та оригінальних номерів. - Технічне забезпечення: звукове, світлове та проекційне обладнання. 
- Індивідуальна розробка меню, складання винної карти, кулінарні шоу та майстер-класи, екзотичні страви, тематичні торти, шоколадні фонтани, піраміди з келихів шампанського, фруктові пальми. 
- Виїзне ресторанне обслуговування Вашого свята. 
- Декор і послуги дизайну: флористика, розробка і реалізація креативного стилістичного оформлення приміщень, драпірування, оформлення кулями і багато іншого. 
- Спецефекти (штучний сніг, штучний лід, холодні фонтани, піротехніка і багато іншого). 
- Послуги візажистів, стилістів, аква-гримерів. 
- Хостес, костюми (оренда та індивідуальне пошиття). 
- Організація розважальної частини: виїзне фан-казино, мюбільний міні-гольф, виїзний більярд, пейнтбол, інтерактивні ігри. 
- Послуги фотографа: репортажна зйомка заходів, виїзні костюмовані фото-студії, попередні фотосесії. 
- Відео і аудіо послуги: розробка сценарію, зйомка та монтаж корпоративних і весільних фільмів, а також виробництво відео заставок і слайд-шоу.
- Поліграфія та сувенірна продукція: дизайн і виробництво запрошень, створення корпоративних видань і представницьких матеріалів (буклети, банери), розробка сувенірної продукції, упаковка із сувенірами та подарунками (включаючи дизайнерські ідеї), реалізація ідей нестандартних подарунків, розробка іменних гербів. 
- Організація спеціальних заходів: презентація нових продуктів або послуг, семінари, конференції, форуми, культурно-масові заходи, PR акції, міські та професійні свята, музичні та кінофестивалі, церемонії відкриття, благодійні весера і спонсорські заходи.

Оформити замовлення по комплексній організації свята в Києві та Черкасах Ви можете за телефоном +380 (96) 488-14-00 або на сайті компанії Jam Catering.
Заповніть форму на нашому сайті та наш менеджер зв’яжеться з Вами для обговорення всіх деталей!

image


Jam Catering - кейтерінг незабутніх вражень!