Блог Jam Catering

Доставка готових обідів - це зручно

Кейтеринг

Доставка обідів в офіс

Ваша компанія зростає і виникла потреба в організації харчування персоналу? Якщо ви не маєте достатнього досвіду і навичок в цій сфері громадського харчування, доведеться зіткнутися з величезною кількістю всіляких проблем. І найкращим виходом буде надати команді професіоналів ресторанного бізнесу управління Вашої їдальні або забезпечення обідами. 

Організація корпоративного харчування

Ресторан виїзного обслуговування Jam Catering не перший рік займається організацією корпоративного харчування і прекрасно знає всі тонкощі і нюанси організації харчування на виробництві.
Ми створимо для Вас спеціальне меню або запропонуємо вже готові, грамотно складені нашими технологами пропозиції. На високому рівні ми забезпечимо як виїзне банкетне обслуговування безпосередньо в залі засідань, так і доставку готових фуршетних або банкетних страв в необхідне Вам час. Наші професійні фахівці з виїзного обслуговування доставлять їжу в спеціальних термосумках, що дозволить зберегти необхідну температуру і якість страв протягом декількох годин. Для Вашого заходу ми запропонуємо тільки найкраще і найсмачніше: великий вибір канапе, закусок, салатів, супів, основних страв та десертів.

Обіди в офіс

На щастя, часи, коли офіс-менеджери в метушні і своїми силами готували страви для зустрічі важливих ділових партнерів вже в далекому минулому. Доставка обідів і ланчів від компанії Jam Catering дозволить Вам зайнятися Вашим профільним бізнесом і заощадити час і витрати для оптимізації виробничого процесу. Немає необхідності ставати ще однієї кейтеринговій компанією, адже коли Вам необхідно пройти техобслуговування автомобіля, Ви телефонуєте в автосервіс, чи не так ?!