Блог Jam Catering

Кейтеринг випускного вечора

Кейтеринг
Організація випускного вечора в Києві 
Наближається той день, коли сьогоднішні 11-класники отримають свої шкільні атестати і зроблять свій перший крок у доросле життя. Але перш ніж покинути шкільну лаву, так хочеться, щоб випускний вечір став одним з найбільш незабутніх і чудових днів у житті. Для цього випадку як ніколи підходить святковий банкет, урочистий фуршет або барбекю на природі.

Організація випускного вечора і ресторанне обслуговування - досить клопітка і далеко не легке завдання, що вимагає особливої ​​педантичністі та уваги до кожної деталі. Тому в цій справі краще за все покластися на професіоналів.
Компанія Jam Catering рада взяти на себе зобов'язання по організації і проведенню незабутнього випускного вечора або балу. Кожен запрошений гість, хоча б раз відвідавши наш захід, більше ніколи в житті не зможе відмовити собі в задоволенні насолоджуватися пишністю і затишком нашої гостинності.

Ресторан виїзного обслуговування Jam Catering із задоволенням допоможе Вам організувати святковий захід на найвищому рівні: ми підберемо професійних ведучих, музичний супровід і ді-джеїв; надамо музичне та світлове обладнання; організуємо розважальну програму (артисти оригінального жанру, фокусники, танцювальні колективи та ін.), зробимо святковий антураж (оформлення повітряними кулями, квітами, драпірування), організуємо святковий феєрверк або японські ліхтарики, допоможемо у виборі місця проведення і, звичайно ж, смачно нагодуємо і якісно обслужимо Ваш захід! 

Ми дуже любимо і цінуємо наших клієнтів! Адже саме завдяки їм ми ростемо з кожним роком та удосконалюємо свою майстерність, щоб в котрий раз здивувати навіть самих вимогливих замовників чимось новим і неймовірно неповторним. А що ж ще може бути найкращою подякою, ніж щасливі усміхнені обличчя гостей заходу?
Замовити кейтеринг на випускний в Києві та Київській області Ви можете через форму "Замовити зворотний дзвінок", а також за телефонами +38 (096) 488-14-00 або +38 (068) 680-66-80. Наш менеджер узгодить з Вами всі деталі замовлення і допоможе в розробці меню.


Замовивши у нас організацію випускного вечора, Ви доставите своїм дітям радісні і незабутні хвилини!
image