Блог Jam Catering

Jam Catering: Наші правила і принципи

Кейтеринг
Давайте знайомитись, ми - найвідповідальніша і найпрофесійніша кейтерінгова компанія в місті. По-перше, ми не event-агентство, ми готуємо їжу та надаємо послуги виїзного ресторанного обслуговування.
Ми з радістю обслуговуємо заходи від 5 до 5000 гостей, дружимо з нашими клієнтами і віримо в перемогу добра над злом! Ми проводимо понад 100 заходів на рік для більш ніж 20 постійних клієнтів, які обслуговують 20 менеджерів, кухарів та офіціантів в штаті і понад 100 залучених співробітників-фрілансерів.

Ми працюємо на заходах будь-якого рівня - від пікніків і корпоративних family days до найбільших конференцій, хакатонів і урочистих гала-вечерь в 6 курсів. Ми готуємо на власному сучасному харчовому виробництві в санітарно-захищеній зоні з дотриманням найвищих стандартів безпеки і якості.
Діючий ресторан та івент-простір входять до складу нашої групи. Також ми керуємо корпоративною їдальнею в офісі на 400 співробітників. Ми співпрацюємо з провідними українськими івент-агентствами і є їх надійними і бездоганними підрядниками.
Ми лідери по обслуговуванню IT-компаній в Києві та Україні, а також міжнародних юридичних і консалтингових фірм. Ми виконуємо оформлення і декор будь-якої складності, у нас є власна служба логістики та монтажу. Ми також працюємо на приватних заходах і весіллях.


Важливі правил аі принципи нашої роботи

Ми вважаємо за краще спілкуватися по електронній пошті. Будь ласка, повідомляйте нам всю важливу інформацію, ваші побажання і зміни в узгодженому меню і набір послуг за адресою event@jamcatering.com. Це гарантія того, що всі ваші побажання будуть виконані.Ми завжди будемо раді допомогти вам радою та разом продумати деталі вашого заходу. Але, на жаль, ми не event-агентство і не можемо взяти на себе пошук майданчика, переговори з адміністрацією, послуги з дизайну приміщення, підбору музики і розваг для гостей. Ми готуємо, красиво сервіруємо і подаємо смачну їжу для ваших гостей - в цьому ми професіонали!


Замовлення і оплата

Ми працюємо по 100% передоплаті. Наші послуги можна сплатити: · У нашому Jam Event Space готівкою або по карті, 
Банківської картою online;
За безготівковим розрахунком - для юридичних осіб. 
Узгодити меню і отримати актуальні ціни, а також внести передоплату (від 5000 гривень)Вви можете не раніше, ніж за 60 днів до заходу. Повна оплата проводиться не менше ніж за 2 робочих дня до заходу.
Рекомендований термін внесення оплати і узгодження всіх послуг - 10 робочих днів до заходу. Для того щоб заздалегідь Забронювати наші послуги, досить повідомити по електронній пошті: дату, час, кількість гостей, меню і тип обслуговування, телефон. Всі кошториси, складені більш, ніж за 60 днів до заходу, вважаються попередніми, ми не беремо на себе зобов'язання щодо актуальності вартості.


Ціноутворення

Підсумкова ціна складається з вартості меню на гостя і додаткових послуг. У нас немає сервісного або коркового збору, а також ніяких інших прихованих націнок, крім зазначених у кошторисі. Для того, щоб переконатися, що все включено в кошторис, уважно прочитайте правила нашої роботи, і перевірте всю інформацію в цьому замовленні. Послуги, не включені до кошторису (наприклад, обслуговування у столів або понаднормові години роботи), надані не будуть.Вартість меню розраховується комплексно. Ми не можемо повідомити Вам окремо ціну кожної позиції! Вартість замовлення складається із загального обсягу закусок, складності меню, кількості трудочасов кухарів, офіціантів, водіїв тощо. Одне і те ж меню при замовленні на 30 осіб може коштувати 300 гривень, а на 300 осіб - 200 гривень. Але ми завжди готові оптимізувати кошторис для того, щоб укластися в Ваш бюджет.


Час на підготовку

Будь ласка, враховуйте при оренді івент-локації, що нам завжди необхідно:2 години до початку заходу для підготовки;
Мінімум 30 хвилин після закінчення заходу;
Технічне приміщення для роботи.
Якщо на Вашому заході працюють декоратори або будь-які інші підрядники, то столи для сервірування закусок повинні бути звільнені не менше ніж за 1 годину до початку заходу. Будь ласка, повідомте нам заздалегідь загальний таймінг Вашого заходу, щоб ми підготувалися і все розрахували. Прискорити або сповільнити подачу закусок, гарячого і десертів безпосередньо на заході ми не зможемо.


Дегустація

Якщо ви хочете спробувати нашу їжу, приходьте в наш шоу-рум за алресою Броварський проспект, 5и, щоб переконатися, що ми смачно готуємо, а наш персонал - професиональний і привітний. Якщо Ви хочете провести дегустацію меню, яке буде на вашому заході, повідомте про це менеджеру заздалегідь. Вартість дегустації складе від  200 гривень на особу

Дрес-код

Ми не носимо фраків і рукавичок. Наші співробітники - молоді симпатичні хлопці, які працюють в наших ресторанах. Повідомте нам заздалегідь про дрес-код заходу, і ми будемо суворо його дотримуватися. 

Кількість офіціантів

Розрахунок кількості офіціантів здійснюється наступним чином: 1 офіціант на 10-15 гостей при обслуговуванні в форматі банкет; 
1 офіціант на 20-30  гостей при обслуговуванні в форматі фуршет.
.

Доставка, прибирання, монтаж

Ми завжди збираємо і оформляємо холодні закуски на місці, щоб вони були свіжими і апетитними. Гаряче - доводимо до готовності. За необхності можемо організувати технічну зону під відкритим небом. Якщо ваш захід проходить за містом, їжа може подаватися не тільки в наметах (на кораблі - тільки на закритій палубі), для роботи кухні також необхідний намет, навіс або окреме приміщення. Ми можемо організувати обслуговування як на великих двопалубних кораблях і приватних яхтах, так і на невеликих кораблях до 40 гостей. 
Вартість доставки і роботи за межами Києва становить 20 грн за 1 км і розраховується індивідуально для кожного замовлення. До кошторису не включені послуги з переміщення і монтажу важких меблів. Повідомляйте про це заздалегідь, і ми включимо вартість послуг вантажників, а також заплануємо в графіку ранній початок підготовки до заходу. Після заходу ми прибираємо за собою посуд, сміття, місце нашої роботи. Однак ми не здійснюємо комплексне прибирання приміщень і вивіз сміття після заходу. Цю послугу можна замовити додатково.


Скасування замовлення і повернення грошових коштів

Повернення передоплати можливе при скасуванні замовлення не пізніше, ніж за 5 робочих днів до заходу. Передоплата повертається в повному обсязі за вирахуванням фактично понесених витрат на закупівлю продуктів, одноразового посуду та декору спеціально для Вашого заходу. Повернення переведених коштів проводиться на банківський рахунок протягом 5-30 робочих днів. При скасуванні замовлення менш, ніж за 5 робочих днів до заходу, сума повернення коштів узгоджується індивідуально.


Не забудьте!

Всі зміни в меню, часу і локації можливі не пізніше, ніж за 5 робочих днів. Це пов'язано з тим, що для кожного заходу ми спеціально замовляємо продукти і викликаємо на роботу обслуговуючий персонал і транспорт. Переконайтеся в тому, що Ви повідомили нам всі особливості заходу і майданчики: який посуд для напоїв необхідний, чи буде торт, розташування меблів, початок заходу, наявність технічного приміщення, водопостачання, виділена електрична потужність і т.п . Якщо в приміщенні особливі вимоги до роботи: антикварні меблі, музейні об'єкти, суворі протипожежні правила, цінності, крихкі речі тощо - будь ласка, повідомте про це заздалегідь!Ми радимо Вам подумати про персонал, який буде працювати на заході (ведучий, звукорежисер, команда корабля, адміністратор, декоратори, музиканти та DJ) і замовити для них стафф-харчування: кава, сендвічі, гарячі обіди. Вартість стафф-харчування становить від 80 гривень на особу. Якщо це Ваше весілля, будь ласка, призначте відповідального координатора, який буде узгоджувати всі питання з нами. Щоб Вам не довелось відволікатися протягом свята та думати про всі дрібниці і нюанси!