Блог Jam Catering

Виїзний фуршет в офіс

Кейтеринг

Виїзний кейтеринг в форматі фуршет


Що Ви знаєте про виїзний фуршет в офіс? Замовити виїзний фуршет - це, звичайно, дуже зручно. Потрібно тільки звернутися в кейтеринговую компанію Jam Catering, яка давно спеціалізується на виїзних фуршетах послуги кейтеринг в Києві. Зробіть заявку на потрібну дату по телефону +380 (96) 488-14-00 і можете не сумніватися, що Ваш виїзний фуршет в офіс буде організований на найвищому рівні. Виїзні фуршети будь-якого рівня складності, престижності та масштабу, на будь-якій зручній локації - все це під силу нашим професіоналам.

Організація фуршету

 
Організація виїзного фуршету - справа непроста, вимагає кулінарних навичок, креативного підходу, необхідної матеріально-технічної бази і наявності транспорту. Професійні кухарі, створюють вишукані делікатеси з якісних продуктів, фрорісти і оформлювачі, а також прекрасно знають свою справу бармени та офіціанти працюють для того, щоб ваш виїзний фуршет був незабутнім, смачним та бездоганним.

Замовити виїзний фуршет у Києві


У наш час це дуже зручно - провести корпоративний виїзний фуршет прямо в офісі компанії, при цьому якість страв та обслуговування буде не гірше, а іноді і краще, ніж в традиційному ресторані. Замовнику найчастіше немає необхідності нікуди їхати, оформити замовлення на виїзний фуршет в офіс Київ можна по телефону +380 (96) 488-14-00 або на сайті компанії Джем Кейтеринг.
Виїзний фуршет зручний для проведення як ділових, так і приватних заходів. Залежно від формату заходу, кейтерінгова компанія Jam Catering запропонує виїзний фуршет в офіс Черкаси, організовує виїзний буфет, шведський стіл або прийом-коктейль (невеликий виїзний фуршет, на якому напої і закуски пропонуються офіціантами в обнос). Проведення фуршету з виїздом на природу також востребовательная послуга в нашій компанії. З урахуванням того, що останнім часом виїзний фуршет Черкаси завойовують все більшу популярність, ми також йдемо в ногу з часом, реагуючи на тенденції ринку і побажання замовників.

Доставка канапе

 
Доставка канапе в офіс  - ще один вид послуг, який надає наш кейтеринг. Київ, з його великою кількістю офісів і представництв різних компаній та комерційних організацій не може обходитися без послуги виїзний фуршет. Компанія Jam Catering швидко, смачно і якісно організовує виїзний фуршет в офіс в будь-якому місці і на будь-яку кількість кількість гостей. Організація фуршетів користується попитом і серед приватних осіб.Не одна сотня наших замовників вже скористалися зручною послугою кейтерінгу: замовити виїзний фуршет у себе вдома або купити канапе з доставкою. Вам не потрібно купувати продукту, посуд, столові прилади, шукати необхідні меблі і предмети сервіровки - за Вас все зробить кейтерінгова компанія Jam Catering. Просто замовте виїзний фуршет в Черкасах та Києві, і компанія Джем Кейтеринг організовує його в Вашому офісі, вдома або на дачі - де б Ви побажали. Вам же залишиться тільки зустріти гостей і насолоджуватися святом. І найголовніше, замовити виїзний фуршет можна за цілком демократичними цінами - від 200 гривень на персону.