Блог Jam Catering

Кейтеринг в форматі кава-брейк - риси та відмінності

Кейтеринг
Кава-брейк потрібен там, де великій кількості людей, об'єднаних якимось загальним діловим заходом необхідно зробити паузу в роботі, неформально поспілкуватися, подихати свіжим повітрям, перекусити випічкою, канапе, бутербродом або кексом і запити їжу гарячим чаєм або кавою. Часто каву-брейк розділяє захід на логічні блоки. Наприклад, до кава-паузи організують звіти про виконану роботу, після перерви настає час нагородження учасників тощо…

Чому виїзні кава-брейки користуються великою популярністю у організаторів заходів? Причин багато, список основних далі ... Кейтеринг в форматі кава-брейк - це мінімально достатня їжа, на будь-якому заході яку можна підлаштувати під будь-які бажання клієнта та вимоги заходу (умовно, від печива з чаєм до зернової кави з свіжоприготованою випічкою від кращих пекарів і тортів ручної роботи). Перекус можна розширити запеченим м'ясом з гарніром, закусками та десертами - словом поле для трансформації обмежується лише фантазією, часом і бюджетом замовника.
Професійний підхід до організації кофе-брейка 
Грамотно спланувати невелику перерву не так легко, особливо при великій кількості гостей. На допомогу прийдуть професіонали. Замовити каву-брейк краще в компанії, що володіє великим досвідом в даній сфері послуг.

Завданнями кейтеринговій компанії стане: проведення заходу на високому рівні; складання меню з урахуванням побажань клієнта; використання тільки свіжих високоякісних продуктів; оформлення залу з урахуванням тематики заходу; застосування корпоративних тонів та іншої атрибутики при оформленні столів і приміщення. Все це допоможе створити позитивний настрій. Організаторам не потрібно буде відволікатися на цю складову заходу.

Професійна кейтерінгова компанія - запорука відмінно проведеного кава-брейку При замовленні такої паузи важливо знати кількість запрошених гостей, їх можливі переваги. Це допоможе правильно скласти меню, розрахувати обсяг продуктів і необхідного персоналу. Для кави-брейка пропонуються наступні категорії страв: 
Різноманітні сендвічі та паніні; 
Канапе та фінгер-фуди; 
Тарталетки; 
Холодні страви та салати; 
Сири; 
Мафіни та капкейки; 
Фрукти.

Головним атрибутом буде різноманіття сортів високоякісної кави і чаю. Також гостям припадуть до смаку соки, напої, лимонади власного приготування. Обслуговування професійними офіціантами також включається в послугу і допомагає створити невимушену атмосферу. Подача страв може бути у вигляді фуршету, коли гості самі підходять до столу і за допомогою обслуговуючого персоналу вибирають з усього різноманіття страви, що сподобалися. Другим варіантом вважається робота обслуговуючого персоналу в залі: вони підходять до клієнтів, пропонуючи страви з меню. Обов'язкова присутність досвідченого барісти, який дасть повну інформацію про сорти кави та зварить ароматний напій.

Кейтерінгова компанія надає повний спектр послуг: розробку меню, оформлення залу, набір необхідного посуду і обладнання. Важливою складовою кава-брейку є професійний, поважний персонал, здатний обслужити за 20-30 хвилин велику кількість гостей, врахувати всі їх вимоги і побажання.