Блог Jam Catering

Ринок кейтеринг послуг

Кейтеринг

Кейтерингові компанії України


Що таке виїзний кейтерінг? Це незмінна складова будь-якого торжества, корпоративу, конференції, семінару або ділової зустрічі. Непрофесійна організація кейтерингу може істотно зашкодити не тільки результатами заходу, а й репутації Вашої компанії, а вона, як відомо, дорогого коштує. Останнім часом в кейтеринг сервісі існує цікавий нюанс: якщо в рамках того або іншого івенту є виїзне ресторанне обслуговування, то гості часто складають свою думку про проект саме за цією складовою, а не за сценарієм або роботі артистів.Зрозуміло, всі компоненти важливі в рівній мірі, але виїзне обслуговування є тим, що залишиться в пам'яті завжди, будь він прекрасний або будь він поганий. Іншими словами, вірний спосіб провалити проект - це провалити його кейтеринговую складову. 

Кейтеринг недорого Київ


Кейтерінг, фуршети, шведський стіл - сьогодні це одна з найпопулярніших форм проведення святкових і тематичних заходів (презентація, конференція, семінари, кава-брейк, барбекю). Кожен формат передбачає свої правила організації простору, оформлення залу і складання меню.

Кейтерінгова компанія Jam Catering

 
Наша кейтерінгова компанія "Джем Кейтеринг" має вже семирічний досвід роботи в цій сфері і організувала багато грандіозних заходів (Телетріумф, корпоративні вечірки для компаній Star Light Media і ІТК, презентації автомобілі Рено та Кіа, Дні поля для агрохолдингів Кернел і Сингента, заходи для каналів ICTV, Новий канал і СТБ і багато інших. Географія нашої роботи не обмежується Києвом і областю - на не раз доводилося організовувати кейтеринг Днів поля в багатьох регіонах України: Черкаська, Полтавська, Чернігівська, Сумська області.
Приготування страв на ці свята для нас - особливе мистецтво, яке потребує спеціальних знань і вміння. За короткий термін наша команда здатна організувати вишуканий стіл в будь-якому зручному для клієнта місці. Ми працюємо з високоякісними продуктами, оскільки вони гарантують відмінний результат. Досвід роботи, постійний рух вперед та інновації, в поєднанні з традицією і майстерністю дозволяють нам проводити заходи на високому рівні!