Блог Jam Catering

Covid-19 та івент-індустрія

Рекомендації
Кейтерінгова компанія Jam Catering уважно стежить за ситуацією, що розвивається у зв'язку з поширенням COVID-19.З 14 березня 2020 року кейтерінгова компанія Jam Catering вживає усіх необхідних запобіжних заходів, щоб забезпечити безпеку на нашому виробництві після оголошення карантину на фоні спалаху коронавірусу COVID-19 та випадків, виявлених в Україні. Безпека та добробут клієнтів, партнерів та співробітників компанії Jam Catering є найважливішим значенням і залишається нашим головним пріоритетом.

Jam Catering уважно стежить за ситуацією з коронавірусом Covid-19 та бере до уваги усі поради Міністерства охорони здоров'я та Кабінету Міністрів України. Ми реагуємо належним чином у міру розвитку ситуації і надамо додаткові оновлення за необхідності. Ми щоденно проводимо відповідні інструктажі та доручили нашим працівникам та підрядникам дотримуватися вказівок щодо надання послуг кейтерингу та корпоративного харчування, а також перебування на виробництві компанії Jam Catering у Києві та дотримуватися повної гігієни та санітарних норм в умовах карантину, не зважаючи на те працюють вони на місці чи видалено.

Також було введено наступніі керівні принципи (реалізуються з 14 березня 2020 року): 
1. Якщо співробітник планує подорож за кордон або вже подорожує будь-якими країнами з високим рівнем ризику і повертається протягом наступних чотирьох тижнів, цього співробітника не буде допущено до роботи протягом перших 14 днів після повернення. 
2. Співробітники, які зараз перебувають у будь-яких країнах з високим ризиком, після повернення повинні дотримуватися режиму самоізоляції протягом 14 діб, щоб переконатися, що вони не переносять вірус. Це поточний рекомендований термін від відповідних органів охорони здоров'я України. 
3. Ми забезпечили підвищений рівень дезінфікування рук та поверхонь у кожному місці, де виробляється їжа, і в громадських приміщеннях. 
4. Всі співробітники повинні пройти перед початком роботи інструктаж з санітарії, гігієни та етикету в умовах карантину, обов'язкового носіння захисних масок на робочому місті, посиленого миття рук тощо. Ми рекомендуємо працівникам виробництва та контактному персоналу мити руки з милом не менше 20 секунд та використовувати дезінфікуючий засіб на основі алкоголю.
5. Починаючи з 14 березня 2020 року, ми просимо всіх співробітників обмежувати контакт рук (рукостискання), де це можливо ( в колективі та між клієнтами і персоналом).

Країни з високим ризиком 
Наступні території вважаються країнами з високим ризиком. Цей список може бути розширений в майбутньому залежно від розвитку ситуації: 
Материковий Китай;
Гонконг;
Південна Корея;
Сінгапур;
Іран;
Італія;
Іспанія;
Індонезія;
Франція;
Німеччина;
США;
Об'єднане королівство Великобританії та Північної Ірландії.

В офісі та на виробництві здоров'я та безпека персоналу та клієнтів безумовно є нашим головним пріоритетом. Незважаючи на те, що в Україні загальний ризик зараження COVID-19 залишається низьким, ми вживаємо ряд кроків для підготовки та підвищення захисту всіх. Команда менеджерів Jam Catering регулярно збирається, щоб обговорити нашу постійну реакцію та забезпечити наявність останньої інформації від органів охорони здоров'я. Важливо зауважити, що ми підтримуємо найвищий рівень гігієни та прибирання на нашому виробництві відповідно до державних стандартів та санітарних вимог у галузі громадського харчування. Ми уважно стежимо за всіма порадами, отриманими від українських медичних органів, а також Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) щодо запобіжних заходів, необхідних для мінімізації ризиків, пов'язаних із COVID-19.
Ми розширили навчання з обслуговуючим персоналом, включаючи правильне миття рук та санітарно-гігієнічні процедури, етикет кашлю та перебування вдома, якщо вони погано себе почувають або не впевнені. 
Якщо Вам потрібна додаткова інформація, будь ласка, зв'яжіться з нами - info@jamcatering.com або за телефоном +380964881400

Ця політика та наші вказівки щодня відстежуються в міру розвитку ситуації.
Подальші рекомендації уряду щодо харчових продуктів: Чи може вірус передаватися через їжу? Попередній досвід спалахів хвороби через MERS-CoV, SARS-CoV та інших респіраторних вірусів (наприклад, пташиного грипу) свідчить про те, що новий коронавірус може передаватися від тварин людям. Передача через їжу є малоймовірною, і на сьогодні немає жодних доказів того, що це відбувається з новим коронавірусом, проте дослідження з метою виявлення джерела спалаху, ступеня поширення інфекції та способів передачі тривають.

Зниження ризику 
Кожна людина повинна дотримуватися належної гігієни та інших заходів щодо захисту від інфекцій. Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) радить людям: регулярно мийте руки прикривайте рот і ніс при кашлі та чханні,піддавайте продукти харчування ретельній термічній обробці та уникайте тісного контакту з будь-ким, хто проявляє симптоми респіраторних захворювань, такі як кашель і чхання.

Правильна гігієна та санітарія важливі для уникнення перехресних забруднень. 
Керівництво кейтерингової компанії Jam Catering продовжить стежити за розвитком та отримувати актуальну інформацію з Міністерства охорони здоров’я, Міністерством сільського господарства, державними та територіальними органами охорони здоров'я та міжнародними партнерами для оцінки можливості передачі вірусу через їжу.
Made on
Tilda