Блог Jam Catering

Вся справа в деталях

Кейтеринг
У даній статті ми поговоримо про оформлення фуршетних ліній і як в наш непростий час провести вишукане, гарно оформлене свято. Наприклад, є завдання: організувати ситний та недорогий фуршет на 100 осіб з вишуканою подачею страв! Для замовника одразу ж постає питання: як ?! Звісно, основна частина грошей піде безпосередньо на кейтерингові послуги: їжу, напої, логістику, обслуговування. Гроші на декор і флористику компанія не виділяє і сподівається обійтись мінімальним витратами. І якщо Ви звернетесь в компанію Jam Catering, ми з радістю відповімо: так, ми можемо провести такий захід!

Ми намагаємося відходити від класичного накриття фуршетних ліній. Коли всі страви оформлені на одному рівні - це старомодно і нецікаво, погодьтеся. Ми надаємо перевагу розташуванню страв на різних рівнях. Це робить загальне враження від лінії більш повітряним і приковує увагу. Допомагають нам підручні засоби: різні види келихів, фуршетні конструкції з органічного скла. Також в нагоді нам стають спеціальні фуршетні станції з дерева та металу, а також скляні геометричні куби.

Але не тільки це рятує оформлення лінії. Одним з найголовніших аспектів - вид і колір посуду, на яких подають канапе, закуски або десерти. Можна викладати все в одній кольоровій гамі (використовувати тільки чорний фарфор, або навпаки тільки білий чи під золото). Можна групувати кілька кольорів, поєднувати різні форми посуду - квадратні, круглі, овальні. Є безліч варіантів та стилів оформлення фуршету, наприкад в Еко-стилі: тільки на дерев'яному посуді та декором з натурального дерева. Популярністі також набуває викладка на сланцевих підносах та підставках зі скла, що дає можливість робити акцент безпосередньо на їжі. Та й виглядає фуршет в такому разі більш естетично, вишукано і лаконічно. Все залежить від концепту заходу та побажань замовника.
Також в якості прикраси на столах між тарілками і не тільки, можна використовувати різні інгредієнти з кухні шеф-кухаря: кавові зерна, бадяьн, цільні горіхи, рожевий перець, гвоздику або ароматні палички кориці. Для легкості використовують пелюстки свіжих квітів або композиції власного виробництва з підручних засобів. 

Не можна обійти увагою і саму фуршетну лінію. Столи можна розставити як в одну лінію, так і групами по 2-3 столи або створити певну конфігурацію, комбінуючи фуршетні та коктейльні столи - все залежить від можливостей приміщення для фуршету. Оформлення також може відрізнятися як за кольоровою гамою, так і за матеріалом - є варіант задрапірувати столи тканиною, або вдягнути спеціальні стрейч-чохли, що зовні дуже естетично і багато в чому спрощує процес підготовки до заходу. Можна зробити класичне обрамлення столів фуршетними спідницями, які створять більш святкову і урочисту атмосферу, але це вже для прихільників консервативного класичного стилю. Якщо правильно донести до менеджера проекту всю бажану інформацію щодо заходу, то повірте, бажання втіляться в реальність!