Блог Jam Catering

Тренди оформлення фуршетного столу

Event Агенствам
В якості основи для сучасного кейтерингу виступають не тільки смачна і ситна їжа, обслуговування високого класу, але і особливий підхід до заходу, який виключає його банальність. Формат фуршету і банкету ідеальний для різних подій: від вечірки в офісі до весільного урочистості. Враховувати кулінарні тенденції, тренді оформлення столу, декорування приміщення - це незмінний принцип роботи професійної кейтерингової компанії. Напрямки дизайну в ресторанній індустрії стрімко змінюються. Дотримуватися їх - це здатність створювати естетично привабливі та креативні заходи.

Сучасні тенденції в оформленні фуршетів:

 Принцип однаковості 
Дотримання оформлення інтер'єру, сервірування столу, страв і в цілому свята в рамках одного стилю є класикою, яка навряд чи коли-небудь віддасть свою першість. Складові фуршетного столу повинні доповнювати один одного і складатися в один гармонійний пазл.

 Повітряність та легкість 
Вони проявляються буквально у всьому. На зміну горизонтальному розташуванню столів прийшов вертикальний та багаторівневий стиль оформлення. Якщо свято не передбачає сидячих місць, то можна використовувати не тільки столи, а й стіни. Створення стендів, на яких ефектно розташовуються міні-закуски, не тільки економить місце, але й створює ефектне враження на гостей. Легкість сервіровки проявляється у використанні скляного посуду і багаторівневих тарілок.
 Приготування їжі в режимі реального часу 
Кулінарні шоу, анімаційні станції, майстер-класи від шеф-кухаря, в яких гості стають безпосередніми учасниками, внесуть різноманітність і динаміку в святкування. Мобільне кухонне обладнання дозволяє створювати апетитні шедеври на очах публіки. Гості можуть обирати інгредієнти і брати активну участь в приготуванні. Віртуозна робота майстрів викликає не тільки цікавість, але й апетит.

Індивідуальний підхід до меню 
Це не тільки модна, але і практична сторона при організації фуршету. Облік смакових уподобань гостей при складанні меню дозволить нагодувати всіх присутніх і залишить найприємніше враження. Вегетаріанський стіл може запропонувати багато цікавих варіацій страв, які із задоволенням спробують навіть прихильники м'ясних страв. Популярними в цілому також стають здорове харчування і відмова від алкогольних напоїв.

Екологічний стиль
Натуральні інгредієнти в приготуванні закусок, різноманітність трав і пророщених паростків, фруктові та овочеві смузі, елементи сервіровки з масиву дуба стають невід'ємними атрибутами сучасного фуршету. В інтер'єрі вітаються живі рослини - не тільки квіти, а й міні-дерева.
Поспішаємо порадувати наших клієнтів можливістю організації заходів в екостилі. Наші дизайнери та флористи розробили новий формат оформлення заходів і накриття в еко-стілі. Максимальне зближення з природою, гармонія натуральних матеріалів зробить Ваше свято затишним, гармонійним і сучасним. На додаток стильовому оформленню шеф-кухар Jam Catering розробив спеціальне меню вегетаріанського фуршету, здатне задовольнити найвишуканіший смак гурмана.


Якщо ви хочете насолоджуватися смачною їжею і насолоджуватися сучасно оформленним фуршетом, звертайтеся в компанію Jam Catering. Ми візьмемо на себе організацію заходу будь-якого рівня, при цьому врахуємо основні тренди сезону. Щоб Ваше задоволення було повним, в набір наших послуг входять оформлення інтер'єру, сервірування столів, обслуговування та прибирання після урочистого заходу.