Блог Jam Catering

Літо - час кейтерингу в форматі BBQ

Кейтеринг

Організація і проведення барбекю на природі

Мальовнича природа, блакитне небо, чисте повітря, легкий серпанок, запах польових квітів і свіжоскошеної трави - і все це в поєднанні з ароматом щойно приготованих на мангалі страв. У такій атмосфері їжа, просочуючись запашним букетом з природних складових і легким серпанком згорають вугіллячок, стає найсмачнішою і незабутньою. І при цьому не потрібно турбуватися про організацію і всіх супутніх турботах і клопотах, просто насолоджуйтеся! Саме так ми бачимо ідеальне барбекю на природі. Задумали провести відпочинок в колі сім'ї, зустріч з друзями, романтичне побачення, День народження або корпоративне свято на природі? Повністю Вас підтримуємо! А ще підкажемо як здивувати асортиментом гарячих страв і закусок.

Чим здивувати на заході в форматі пікнік?

 Соковитий шашлик з телятини або молочне порося на вертелі? А може бути ніжний стейк на решітці або баварські ковбаски на грилі? А як гарнір запечені овочі та картопля в фользі. Вам потрібно лише придумати привід для барбекю, а організацію та проведення Вашого заходу забезпечить ресторан виїзного обслуговування Jam Catering! Часи змінюються, і відпочинок стає іншим. Замість довгої підготовки, одноразового посуду, поліетиленових скатертин та підгоріле м'яса - високий рівень сервісу, ненав'язливе обслуговування, чудова сервіровка і найсвіжіші і бездоганні за якістю продукти.

Не забуваймо про подачу

А підібрані зі смаком фарфор, столові прилади і текстиль порадують погляд своєю вишуканістю. Атмосфера пікніка залишається незмінною - природа, близькі люди, аромат тліючих вугіллячок і веселощі. Jam Catering додасть в Ваш відпочинок більше комфорту, смаку, традицій і незабутніх спогадів. А в кінці вечора, безтурботно потягуючи коктейль, Ви скажете: "Як здорово, що всі ми тут сьогодні зібралися!"